NPB zoekt bestuurder voor politie-eenheden/diensten

De grootste politiebond van Nederland zoekt ter versterking van zijn team Collectieve Belangenbehartiging een extra eenheidsbestuurder. Sta jij stevig in je schoenen, kun je mensen verbinden en krijg je energie van het (helpen) organiseren en versterken van onze aanwezigheid op de werkvloer? Dan is deze functie misschien iets voor jou! Solliciteren kan tot en met maandag 29 september.

——————————————————————————–

Als eenheidsbestuurder ben je het professionele aanspreekpunt van de NPB binnen een of meer politie-eenheden/diensten. De NPB heeft analoog aan de politieorganisatie afdelingen met een vierkoppig bestuur en kaderteams van actieve leden – bijvoorbeeld op het gebied van rechtshulp en belastingzaken. In samenwerking met deze vrijwilligers onderhoud je het contact met leden in een eenheid of dienst en reageert op hun problemen door concrete oplossingen in gang te zetten. Indien nodig stimuleer je leden om samen collectieve kwesties op te pakken door actie te voeren.

Je beweegt je in een dynamisch werkveld waar belangen regelmatig botsen. Dat vraagt om lef, politieke en bestuurlijke sensitiviteit en de vaardigheid om verbinding te leggen, ook wanneer de tegenkracht groot is (bijvoorbeeld vanuit een politiechef).

In deze zelfstandige rol bepaal je grotendeels je eigen agenda. Je bent vaak onderweg, waardoor je zelf structuur moet aanbrengen in je werk.

Wat breng jij mee?

Dit bericht is gepost in Nieuws. Bookmark de link.